Miejsce: hala sportowa WAT Warszawa ul. Kartezjusza 1

4. Obowiązują przepisy PZPN odnośnie gry w futsal z następującymi wyjątkami:
  • czas: 2 x 10 minut efektywnego czasu gry, przerwa 3 minuty, każdej drużynie przysługuje 1 przerwa techniczna na jedną część spotkania,
  • w przypadku remisu (w fazie pucharowej) w przypadku braku rozstrzygnięcia seria 3. rzutów karnych,
  • przedłużony rzut karny odgwizduje się po 4. i każdym kolejnym faulu w danej połowie,
  • w przypadku wycofania bramkarza zawodnik wchodzący za niego w drodze wyjątku nie ma obowiązku noszenia koszulki w kolorze takim, w jakim do tej pory występował bramkarz, a może mieć znacznik w kolorze odróżniającym się od koszulek wszystkich zawodników na placu gry,
  • zawodnicy na ławce rezerwowych nie muszą mieć założonych koszulek dla rezerwowych (znaczników).
  • gospodarz spotkania ma prawo wyboru koloru strojów. W przypadku gdy stroje obu drużyn
    są podobne, drużyna gości ma obowiązek założenia innego kompletu lub znaczników.
  • zawodnik po otrzymaniu 2. żółtych kartek lub 1. czerwonej zostaje automatycznie odsunięty
    od jednego najbliższego meczu. Żółte kartki i ewentualne zawieszenia wynikające z kumulacji żółtych kartek są anulowane przed meczami o miejsca. Kary za bezpośrednie czerwone kartki zostają utrzymane.